Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-08 19:48:12

nuwanda07

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 22
Punktów :   

SPRAWY WSTĘPNE

> Pierwsze zadanie do następnej niedzieli, to stworzyć jakiś zarys scenariusza. Po rozmowie z Jakubem, mamy już jakąś b. mglistą wizję, ale nie opowiem jej dopóki nie "wysłuchamy" conajmniej paru innych pomysłów (myślę, że skoro trudno raczej będzie nam nakręcić coś dosłownie traktującego słowa piosenek, to nie musimy jeszcze ustalać, które konkretnie kawałki zamierzamy użyć)
> Tutaj strona Jana Chrzcieciela, gdzie można odsłuchać kawałki z ich poprzedniego demo: http://www.janchrzciciel.art.pl/

No to czekam na pomysły

Offline

 

#2 2008-09-08 20:44:15

dziadek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: SPRAWY WSTĘPNE

Tak mnie naszło: tematyce tekstów J. Ch. w naturalny sposób odpowiadają mniej lub bardziej impresyjne zdjęcia, atmosfera upadku cywilizacji, społecznego buntu, wiecznie mechanizującego się życia oraz bezdusznej ironii istnienia (tak to widzę). Konkretyzując można by np. nagrać z ręki kogoś, kto idzie ulicą i kopie puszkę po piwie np.

Offline

 

#3 2008-09-09 15:14:55

nuwanda07

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: SPRAWY WSTĘPNE

No wiesz, niby to dobrze uargumentowałeś, Dziadek. Ale liczyłem na coś, co będzie dla nas wyzwaniem aktorskim i operatorskim, znaczy się coś bardziej złożonego;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.partiapolityczna.pun.pl www.exo.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.paheli.pun.pl www.lechiafcbytow.pun.pl